החזר מס שבח, ערר ותיקון שומה,
תכנון מס ועריכת תחשיב לפני עסקה

שירותים בתחום מס שבח
השירותים בתחום מיסוי מקרקעין ניתנים לפני בצוע העסקה ולאחריה.

לפני בצוע העסקה אנו עורכים תחשיב סימולציה לצורך בחינת חבות המס.
אחרי בצוע העסקה אנו בוחנים אפשרות של השגה/ ערעור לצורך החזר מס שבח.
השירותים שלנו ניתן בכל רחבי הארץ.
על הצלחתנו יעידו עשרות לקוחות מרוצים...

 

 

מאמרים בתחום מס שבח
מהי זכותו של מוכר דירת מגורים מזכה, שביקש פטור ממס לחזור בו מבקשתו ולבקש להתחייב במס? ובמקביל, מהי זכותו של המוכר לעיל, שביקש להתחייב במס, לחזור בו מאוחר יותר ולבקש פטור? האם יש אפשרות להתחרט ?

בין תקלות המס, העלולות להתעורר בעת מכירת דירת מגורים, ולאור טעויות ותוצאות שלא נצפו מראש, מתעוררת השאלה: האם רשאי מוכר לחזור בו מבקשות הפטור ממס שהוגשו באשר למיסוי מכירת דירת מגורים ? ...

 
 

 

קישורים רלוואנטיים

רשות המיסים בישראל
הקמת רשות המסים מהווה מהלך בעל חשיבות, לא רק בהיבט של התייעלות מערכת המס ושיפור השירות לציבור, אלא גם כחלק בלתי נפרד ממערכת אכיפת החוק בישראל.
מהלך האיחוד יצא לדרך ב - 1 לספטמבר 2004, אולם כבר כיום נראה כי לא ניתן לדמיין את מערכת המס בלא התנהלות משולבת ואחידה של התחומים השונים.
במסגרת האיחוד נקבעות, חדשות לבקרים, נורמות התנהלות חדשות, תוך חיזוק המחוייבות הציבורית לשקיפות מלאה.
 
לשכת יועצי המס
בשנים האחרונות הורחבו תחומי הפעילות ,האחריות והביצוע של יועצי המס , שהפכו אותם לצומת המרכזית של המגזר העסקי. תופעה זו מחייבת את יועצי המס להיות בעלי ידע מקצועי נרחב, אמין ומקיף ביותר והכרת נושאים רבים ביותר , כדי לעמוד במטלות המוטלות עליהם.
המעורבות של יועצי המס, בולטת כיום בכל הליכי ההחלטות של הפירמות והעסקים העצמאיים, כולל ליווי וטיפול שוטף במגוון של נושאים והם נושאים גם באחריות הייעוץ והביצוע.
יועץ המס משמש כיום כתובת מרכזית, למגזר העסקי, אליה מתנקזות כל הבעיות המחייבות טיפול מקצועי, מקיף, אמין ואחראי מצד הנישומים הרואים בו בר סמכא בלעדי עבורם.
 
לשכת רואי חשבון בישראל
אתר לשכת רואי החשבון בישראל כולל מידע רב בתחומים חשבונאות, דיני עבודה, שוק ההון, תקינה בחשבונאות ועוד. האתר מהווה מקום מפגש עבור רואי חשבון, סטודנטים ואנשי עסקים
 
משרד האוצר
משרד האוצר הינו המשרד הכלכלי המרכזי של הממשלה ואחראי לתכנון מדיניותה הכלכלית הכוללת ולביצועה.
מדיניות זו מתבטאת בפעולות הבאות: הכנת הצעת תקציב המדינה ופיקוח על ביצוע התקציב המאושר; ניהול הכנסות המדינה וגביית המיסים הישירים והעקיפים; קידום השקעות מחוץ לארץ וקיום הקשרים הכלכליים של ממשלת ישראל עם ממשלת ארה"ב; החיסכון והביטוח;פיקוח על שוק ההון קיום יחידות עזר למשרדי הממשלה - בנושאי רכב, מיכון, ודפוס.
 
   

קישורים נוספים

 

 

 

 
 

מס שבח | אודות | שירותים מס שבח | החזר מס שבח | סיפורי הצלחה | טיפים מס שבח | מאמרים | שירותם נוספים | צור קשר | לינקים | מפת האתר

כל הזכויות שמורות לאתר מס שבח © 2009